Úvod > Pro rodiče a žáky > Školní družina > Akce

Štítky:

Jaro na Rezavce

Žáci z 3.B oslavili Den Země přivítáním jara na Rezavce. Během vycházky poznávali jarní kytičky, určovali stromy, pozorovali ptáky i ostatní zvířátka. Připravili si i čerstvou pomazánku s medvědím česnekem, kterou si ozdobili květy divokých bylinek.

Publikováno 20. 4. 2023 15:40

Projektový týden ve školní družině

V minulém týdnu proběhl ve školní družině projektový týden s názvem Lidské tělo. Děti se mohly seznámit prostřednictvím  zábavných, edukačních  aktivit se základním fungování orgánových soustav  lidského těla.  Poslední projektový den pak proběhl na školní zahradě.

Publikováno 20. 4. 2023 15:38

Pohádka

V květnu měly děti 1.oddělení vystoupení pro rodiče i prarodiče s pohádkou“ Dvanáct měsíčků“. Děti sklidily velký potlesk a svým výkonem rozesmály, ale také dohnaly některé diváky k slzám. Věřím, že si to užili herci a také všichni pozvaní diváci.

Publikováno 20. 4. 2023 15:34

Noc s Andersenem 2022

Foto z oblíbené akce najdete zde.

Publikováno 20. 4. 2023 15:32

Akce podzimní radovánky

V pondělí 11.10.2021 si užily děti ze 6. oddělení ŠD společně s dětmi z 1. a 2. oddělení ŠD hodinu aktivní zábavy s podzimní tématikou. Počasí nám přálo, a tak se akce mohla uskutečnit v blízkém parku.

Publikováno 20. 4. 2023 15:31

Barevný podzim – projektový den

Druháčci ze školní družiny vyrazili vlakem do přírody. V rámci projektového dne navštívili malebné městečko Štramberk, a především jeho okolí. Velmi je zaujal bývalý vápencový lom, kde se nyní nachází přírodní rezervace Kamenárka.

Publikováno 20. 4. 2023 15:29

Hurá na zahradu!

Hned první zářijové dny se děti s chutí pustily do práce na školní zahradě. Bylo potřeba ošetřit naše květníky, odstranit starou hlínu s plevelem a pořádně vše prokypřit. Nakonec si děti pro radost a barevný podzim zasadily vřes a chryzantémy. Své místo našli i „dubánci“.

Publikováno 20. 4. 2023 15:26

Noc s Andersenem

V posledním týdnu v červnu jsme se rozloučili se školní družinou každoroční akcí nazývanou Noc s Andersenem. Tento ročník byl zasvěcený pohádkám od Františka Hrubína.

Publikováno 20. 4. 2023 15:24

Pohádka

V červnu se ve školní družině odehrálo vystoupení 1. oddělení s pohádkou O Šípkové Růžence. Děti se zhostily pohádky na výbornou a dle ohlasů diváků se představení velmi líbilo. Vystoupení jsme si všichni užili, včetně dětí, které se těší na další pohádku. Více fotografií zde.

Publikováno 20. 4. 2023 15:21

Projektový den - Život u řeky aneb bobrovi na stopě

Ve středu 29.9. se děti ze školní družiny zúčastnily dalšího projektového dne. Tentokrát zamířily k břehům řeky Ostravice. Vlakem se dopravily do Frýdlantu nad Ostravicí a pak už společně s průvodcem Martinem pokračovaly pěšky k řece.

Publikováno 20. 4. 2023 15:18