Úvod > Pro rodiče a žáky > Rodičům budoucích prvňáčků > Webinář pro rodiče předškoláků

Webinář pro rodiče předškoláků

Milí rodiče budoucích prvňáčků, ale i Vy všichni, kdo se zajímáte, jak lze podpořit dítě při jeho životní změně - vstupu do 1. třídy.

21. 2. 2024 od 17:00 Vás srdečně zveme na bezplatný webinář týkající se této problematiky:

• jak mohu pomoci dítěti k úspěšnému nástupu do ZŠ,
  • kdy zvažovat možnost odkladu školní docházky,
  • jaká by měla být připravenost dítěte na 1. třídu,
  • vhodné úkoly, hry a cvičení + následná diskuse.

Webinář v MS Teams povede:

• Mgr. Jaroslava Naďová, ředitelka školy,
  • PaedDr. Iva Obermanová - zástupkyně ředitelky,
  • Mgr. Terezie Kvasničková - speciální pedagožka.

Přihláška

Formulář k přihlášení najdete zde. Případně se můžete přihlásit přímo na emailu iva.obermanova@zspokorneho.cz, uveďte Vaše jméno a příjmení a název MŠ, kterou navštěvuje Vaše dítě.

Uzávěrka přihlášek 20. 2. 2024, do tohoto data Vám také bude na email, který uvedete, zaslán link pro přihlášení.

Pro Vaše dotazy je Vám k dispozici PaedDr. Iva Obermanová na e-mailu: iva.obermanova@zspokorneho.cz

Těšíme se na Vás.

PaedDr. Iva Obermanová