Úvod > Aktivity > Žákovský parlament > Akce

Štítky:

Předsedové žákovské samosprávy navštívili Parlament ČR

V pondělí 4.3. se tři žáci z 8. a 9. tříd zúčastnili výjezdu do Prahy, kde měli možnost navštívit budovy Poslanecké sněmovny a Senátu.

Publikováno 3. 4. 2024 7:33

Bláznivý týden

Předposlední lednový týden jsme si ve škole zpestřili tematicky zaměřenými dny. K akci, která se uskutečnila pod taktovkou žákovského parlamentu, se hojně připojili jak žáci, tak učitelé.

Autor: PaedDr. Iva Obermanová Publikováno 29. 1. 2024 14:11

Halloween ve škole

ne 31. října od 16 hodin se na naší škole konala tradiční školní akce na oslavu Halloweenu. I přes nepřízeň počasí, které nás donutilo přesunout celou akci do školních prostor, se nám podařilo vytvořit skvělou atmosféru a užít si společnou zábavu.

Publikováno 13. 11. 2023 9:21

Projektový den žákovského parlamentu

V září se předsedové a místopředsedové 3. – 9. tříd účastnili projektového dne v Komunitním centru Všichni spolu s názvem Komunikace a týmová spolupráce. Během dopoledne se žáci seznamovali, v rámci jednotlivých aktivit spolu komunikovali a učili se spolupráci se žáky, které doposud neznali.

Publikováno 2. 10. 2023 12:29

Výlet do Malenovic se žákovským parlamentem

Jeli jsme vlakem do Frýdlantu nad Ostravicí, odtud jsme šli pěšky do Malenovic. Nejdříve jsme si  odpočinuli u restaurace a pak jsme pokračovali pěšky k vodopádům. Museli jsme přeskakovat spadlé stromy a dokonce přebrodit řeku.

Publikováno 25. 4. 2023 21:54

Vítání prvňáčků

V úterý 27.9.2022 se v odpoledních  hodinách otevřela škola pro prvňáčky, jejich rodiče, sourozence a  prarodiče. Děti plnily na jednotlivých stanovištích různé úkoly, trošku  se seznámily i se staršími žáky a hlavně si užily spoustu legrace.

Publikováno 25. 4. 2023 21:51

Barevný týden, den bez aktovek

V týdnu 2. - 6.5.2022 na naší škole proběhla akce zvaná Barevný týden. Žáci se mohli obléci do těchto barev:

Publikováno 25. 4. 2023 21:49

Mikuláš

V úterý 7.12. nás ve škole navštívili čerti, Mikuláš a andělé v podání naší 9.A, která se svých rolí ujala se zapálením a přesvědčivostí. Andílci rozdávali nadílku hodným dětem a Mikuláš je chválil za jejich snažení.

Publikováno 25. 4. 2023 21:46