Úvod > Aktivity > Výtvarná výchova > Výtvarné akce a projekty > Malí a velcí - sochařský workshop

Malí a velcí - sochařský workshop

Stejně jako každý rok pokračujeme v tradičním projektu s názvem Malí a velcí, jehož posláním je vzájemná spolupráce mezi studenty rozdílného věku. „Malí“ se mají šanci něco přiučit od „velkých“ a ti zase získají cennou zkušenost v roli průvodců.

Tentokrát jsme si na pomoc přizvali studenty ze Střední odborné školy umělecké z Ostravy – Zábřehu, kteří zde studují obor Socha Design Prostor, aby nám pomohli zrealizovat sochy do naší školní zahrady.

V pátek 21. 10. 2022 tedy proběhl na našem školním pozemku sochařský workshop, kterého se, za pomoci studentů střední školy, účastnili vybraní žáci osmých a devátých tříd. Výsledkem jsou objemné skulptury z ytongu, někdy v kombinaci s drátěnou plastikou, které budou doplňovat a zdobit část školní zahrady s bylinkovou spirálou.

Zobrazit další fotografie

Eva Jurčová