Úvod > Aktivity > Environmentální výchova > Učení bez lavic

Učení bez lavic

Když přeje počasí, daří se nám občas třídu a školní lavice vyměnit za stromy, trávu a slunce nad hlavou. Máme možnost si vyzkoušet, jaké to je, učit se venku.

Při poslední takové výuce jsme si vyšli do nedalekého Třebovického parku, který jsme si nejprve celý prošli a pak už jsme plnili různé úkoly a hry. Při všech aktivitách jsme se zároveň učili poznávat a určovat stromy, procvičovali jsme angličtinu a opakovali si tvrdé a měkké souhlásky.

Tvořili jsme umělecká díla z listů a plodů a cvičili s barevným padákem. Celé dopoledne bylo skvělé a zpět do školy jsme si odnesli nejen listy liliovníku k dalšímu tvoření, ale spousty zážitků. A že nevíte, jak vypadá liliovník? Tak neváhejte a Třebovický park navštivte také.

Listy vypadají jako hlavičky medvídků.