Úvod > O škole > Aktuality > Obrovský sportovní úspěch našeho týmu

Obrovský sportovní úspěch našeho týmu

Naše děvčata ve složení: Nikol Badžgoňová, Nicol Veselá, Nikol Skrípová, Barbara Stachová, Agáta Gebauerová, Elen Hopanová a Kristýna Humlíčková se staly hrdinkami dnešního dne díky svému skvělému úspěchu v okresním finále základních škol. Díky své neuvěřitelné houževnatosti a týmové práci dokázaly porazit veškerou konkurenci a vybojovat si senzační první místo!

1713970770115.jpgJejich úspěch ve finále znamená nejen úspěch pro naší školu, ale také postup do krajského kola v Moravskoslezském kraji! Zde budou bojovat za celou Ostravu!

Jsme nesmírně pyšní na naše dívky za to, jak tvrdě pracovaly a jak skvěle dnes reprezentovaly naši školu. Jejich odhodlání a bojovnost byla neskutečná.

Dívky nyní čeká další výzva, doufejme, že se jim podaří přenést svůj vítězný duch i do dalších zápasů a dosáhnout dalšího úspěchu nejen pro naši školu!

Holky, přejeme vám, hodně štěstí!!