Úvod > O škole > Aktuality > Florbalový turnaj porubských škol

Florbalový turnaj porubských škol

V pondělí 25. 3. 2024 proběhl florbalový turnaj porubských škol, který organizoval parlament mládeže. Náš tým ve složení Monika Žídková, Simona Vlniešková, Dominik Vlček, Patrik Stopa, Vojtěch Fiedor, Samuel Pindor a Michael Suchý si ve skupině A snadno poradil se ZŠ Ukrajinská a po úvodní nervozitě porazil i ZŠ Monty a postoupil tak z prvního místa do vyřazovacích bojů. Zde po nervy drásajícím utkání se ZŠ Škarvady svůj zápas prohrál a musel se tak soustředit na boj o třetí místo. Zápas o všechno, protivník nám byl dobře znám ze základní skupiny – ZŠ Monty.  V základní hrací době jsme nenašli vítěze a musela rozhodnout nájezdová loterie, ve které jsme byli úspěšnější.

Více si můžete prohlédnout na našem instagramu

Náš tým tedy v turnaji obsadil senzační třetí místo.

IMG_20240325_142514.jpgDěkujeme žákům za skvělou reprezentaci, a ještě jednou gratulujeme!

Z akce vznikla i reportáž televize Polar