Úvod > O škole > Aktuality > Oxford Illustrator

Oxford Illustrator

V letošním roce proběhl již 13. ročník soutěže Oxford Illustrator. Letos hostil 21 škol a opět se soutěžilo ve třech kategoriích. V této soutěži se snoubí znalosti angličtiny s výtvarným talentem a letošní ročník nebyl výjimkou. Na půdě naší školy jsme přivítali téměř šedesát talentů.

První tři místa každé kategorie byla obdarována věcnými cenami. Gratulujeme všem účastníkům, protože tato soutěž nemá poražených a my věříme, že si děti odnesly především nové zážitky a zkušenosti.

Za reprezentaci školy K. Pokorného děkujeme za účast také našim žákům a k 1. místu v kategorii 6, - 7. tříd gratulujeme Vladyslavě Gavrysh.

Poděkování patří také organizátorům soutěže, všem vybraným pomocníkům ze třídy 8.B a zaměstnancům školní kuchyně. Ti všichni se zasloužili za bezproblémový a příjemný průběh celé akce.

Práce žáků a oceněné práce najdete zde

oxf.jpg