Úvod > O škole > Aktuality > Konference ostravských žákovských parlamentů

Konference ostravských žákovských parlamentů

V pondělí 30. září se naši zástupci žákovského parlamentu zúčastnili Konference ostravských žákovských parlamentů, která se konala za podpory města Ostravy v SVČ Korunka v Mariánských Horách. Během této akce měli žáci možnost seznámit se s úspěšnými projekty žákovských parlamentů z různých ostravských škol, které byly realizovány díky finanční podpoře města.

Jedním z hlavních témat konference byla práce s digitálními nástroji, které mohou školní parlamenty využívat během svých schůzek. Zajímavá byla také přednáška o tom, jak efektivně prezentovat projekty a myšlenky, a nechyběl ani prostor pro sdílení zkušeností a aktivit mezi jednotlivými školami.

Účast na této konferenci byla pro naše žáky velmi inspirativní, a už teď se těšíme, jak nové znalosti a nápady uplatníme při naší vlastní práci ve školním parlamentu. Děkujeme městu Ostrava za podporu a těšíme se na další příležitosti ke spolupráci!

IMG_0662.jpg                                          IMG_0652.jpg