1588 2 lCY1vD3Rt7CscMETOw0wbM7u4m1sB9
V úterý 24. února proběhlo školní kolo anglické olympiády pro žáky 8.-9. tříd. Soutěže se zúčastnilo dvacet vybraných žáků, kteří si prověřili všechny své dovednosti v anglickém jazyce. Úroveň znalostí této skupiny žáků, kteří prospívají v tomto předmětu na výbornou je vysoká. Pět žáků zvládlo test na více než 90%, téměř všichni by v podobné jazykové zkoušce uspěli.
Třetí místo se stejným počtem bodů obsadili Samuel Čech a Dominik Ferenčík z 9.B.
O druhé místo se stejným počtem bodů podělili Tereza Sýkorová z 9.A a Dalibor Holuša z 8.B.
Vítězem se stal Václav Orava z 9.A, který naši školu také reprezentoval v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce.
Všichni ocenění žáci dostali hodnotné dárky, které financoval Spolek rodičů a přátel školy.
 
Foto zde
 
M. Dostálová