Pětičlenný tým žáků 1.stupně reprezentoval naši školu na soutěži „Hello games“, kterou pořádalo Gymnázium Hello.

Žák třetího ročníku řešil otázky z přírodovědy a vlastivědy, děti ze čtvrté třídy řešily matematické příklady, v laboratoři sestavovaly chemickou aparaturu a měřily objemy a za pátou třídu jsme soutěžili ve spellingu anglických slov.

Celý tým společně pak prokázal zručnost, obratnost, kreativitu a týmového ducha ve stavitelské a sportovních disciplínách.

Děti poznaly také spoustu deskových her a zkoušely si i programování robotického lega. Strávili jsme velmi příjemné dopoledne a byli jsme úspěšní.

Z 20 přihlášených škol z celého kraje jsme si odnesli 1. místo ve spellingu anglických slov.

hello

foto zde