Foto zde

V úterý 23.10.2018 proběhlo obvodní kolo základních škol ve florbale. Náš tým ve složení: Jan Dokoupil, Jan Vinkler, Pavel Bušov, Jan Přibyl, Jan Lacina, Tomáš Grygarčík, Samuel Čech, Maxmilián Musil a Šimon Šolc se díky horšímu skoré umístil na pátém místě v Porubském obvodu základních škol. Klukům za reprezentaci školy a bojovnost děkujeme.

Ve čtvrtek 8.11.2018 proběhlo obvodní kolo základních škol ve florbale. Náš tým ve složení: Jakub Homola, Martin Staňek, Jiří Pihík, Filip Čimbura, Viktor Šubjak, David Kovács a Lukáš Kloužek se umístil na druhém místě v Porubském obvodu základních škol a tím si zajistil postup do finále Porubského obvodu, které se odehrálo 12.11.2018. Kluci ve finále bojovali a svou bojovností skončili na 5. místě. Nutno podotknout, že celý turnaj odehráli z důvodu nemoci dvou hráčů bez možnosti střídaní. Klukům za reprezentaci školy a hlavně bojovnost děkujeme.

Ve pondělí 19.11.2018 proběhlo finále Porubského obvodu základních škol v halové kopané. Náš tým ve složení: Jakub Homola, Martin Staňek, Jiří Pihík, Lukáš Kloužek, Samuel Čech, Richard Danhiel, David Csorgei a Sebastian Brežný se umístil na druhém místě v Porubském obvodu základních škol. A tím si zajistil postup do okresního finále základních škol v Ostravě, které se bude hrát 30. listopadu. Klukům, za reprezentaci školy a bojovnost děkujeme a přejeme hodně štěstí do okresního finále.

IMG 20181119 134229 01IMG 20181119 134247 01

V tomto školním roce probíhal první ročník školní ligy ve stolním tenisu. Prvního ročníku se zúčastnilo celkem 27 žáků a 4 učitelé. Liga byla rozdělena na západní a východní konferenci vždy po dvou skupinách. Hráči se ve skupině utkali každý s každým o výhodnější nasazení do pavouku.

Vítězové základních skupin byli:

Ondřej Endlicher

paní učitelka Michaela Rýparová

pan učitel Šebesta

Eva Kožušníková

Po základních skupinách se uskutečnilo play – off, ve kterém šlo již o všechno. Kdo prohrál, vypadává. Žáci předváděli opravdu vyrovnané a napínavé souboje, ale vítěz mohl být jen jeden.

Pořadí:

1. místo Vojtěch Šebesta 8.A

2. místo Ondřej Endlicher 8.B

3. místo Tomáš Pražák 9.B

4. místo Matouš Dlouhý 8.B

Vítězům gratulujeme a těšíme se opět příští školní rok, kdy se opět setkáme u pingpongových stolů.
Foto zde